De opluchting
Jan Geurtz
Nederlands | 29-07-2025 |
9789026327360
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Retourtermijn binnen 30 dagen
Gratis bezorging vanaf € 35,00
Korte beschrijving/Annotatie
'De opluchting' van Jan Geurtz is een unieke methode die je in één dag van het roken afhelpt. Helder als een kookboek, spannend als een detective, aangrijpend als een roman.
Tekst achterflap
Een klassieker op het gebied van stoppen met roken.
Stoppen met roken:
• zonder ontwenningsellende
• nauwelijks gewichtstoename
• zonder enige vorm van dwang of zelfdiscipline
• succes reeds uitgebreid aangetoond
• tijdens het stoppen mag je blijven roken!
• apart hoofdstuk over drugs
• uitgebreid met appendix ‘Als het misgegaan is’
Jan Geurtz was zelf vijfentwintig jaar lang verstokt roker en heeft met het boek ‘De opluchting’ en via gelijknamige (groeps)trainingen uitgebreid aangetoond dat zijn methode om te stoppen met roken succesvol is.
Bij de 'opluchting-methode' gaat het er niet alleen om te weten, maar ook om te voelen dat je het roken niet meer nodig hebt. De methode zorgt ervoor dat je in één dag volledig bevrijd bent van het roken, zonder ontwenningsverschijnselen of noemenswaardige gewichtstoename.
Helder als een kookboek, spannend als een detective, aangrijpend als een roman. Ook voor ex-rokers die het roken nog steeds missen.
Biografie
Jan Geurtz (1950) is een Nederlandse schrijver. Hij studeerde orthopedagogiek, onderwijskunde en wetenschapsfilosofie en heeft daarna gewerkt in de verslavingszorg. Jan Geurtz laat zich vooral inspireren door het boeddhisme. Van zijn hand verschenen meerdere bestsellers, waaronder Verslaafd aan liefde, waarvan meer dan 125.000 exemplaren werden verkocht.
Details
| EAN : | 9789026327360 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 29-07-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 181 mm |
| Breedte : | 111 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 208 gr |
| Status : | Bestelbaar |