Stoppen met alcohol

Allen Carr


Nederlands | 04-06-2024 | 256 pagina's

9789022585801

Paperback / softback


€ 16,99

 Beschikbaarheid
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 30 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 35,00




Tekst achterflap

Een nieuwe methode om van een oud probleem af te komen, van de auteur die miljoenen mensen van het roken afhielp.

Velen van ons drinken wel eens een glaasje alcohol, of meer. Het is een gewoonte, sociaal geaccepteerd en ook vaak ingebakken. Als de klok vijf uur slaat drinken we vaak een ‘borreltje’ en een uitgebreid diner zonder glas wijn of bier is al snel incompleet. We vergeten graag dat deze gewoonte uit de hand kan lopen. Alcohol drinken kan al snel tot verslaving leiden.

Voor wie dit geldt, ontwikkelde Allen Carr een Stoppen met alcohol-methode, een eenvoudige en doeltreffende methode die het alcoholgebruik aan banden legt.

Biografie

Allen Carr was de grondlegger van de ‘Easyway’-methode, die wereldwijd ruim dertig miljoen mensen hielp te stoppen met roken. Allen Carr werkte zijn visie ook uit op andere terreinen, zoals het stoppen met alcohol en het verliezen van gewicht. Hij overleed in 2006, maar zijn boeken zijn nog altijd onverminderd populair.

Details

EAN :9789022585801
Auteur: 
Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatie datum :  04-06-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :141 mm
Dikte :19 mm
Gewicht :334 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :256
Keywords :  doeltreffend;drank;easyway;mannen;nooit meer;stoppen met drinken;stoppen met roken;verslaafd;verslaving;vrouwen