Getuige nr. 8

Steve Cavanagh


Nederlands | 15-10-2024 | 336 pagina's

9789021048666

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99

 Beschikbaarheid
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 30 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 35,00




Korte beschrijving/Annotatie

Eddie Flynn, de oplichter die procesadvocaat is geworden, moet een man verdedigen die door een getuige beschuldigd wordt van moord.


Tekst achterflap

Getuige nr. 8 van Steve Cavanagh is het bloedstollende achtste deel van de Eddie Flynn-serie. Een nieuwe rechtbankthriller met een twist: wat als de enige getuige nog gestoorder is dan de moordenaar?

Ruby Johnson is een oppas en dienstmeisje voor rijke families rond West 74th Street in Manhattan. Ze kent al hun routines, én hun geheimen. Op een avond, op weg naar huis, is Ruby getuige van een moord. Ze kent het slachtoffer. Ze kent de moordenaar.

Maar als ze anoniem belt met de politie om dit door geven, vertelt ze niet de waarheid.
Want er is iets mis met Ruby Johnson.

Eddie Flynn moet de man verdedigen die beschuldigd wordt van deze verschrikkelijke misdaad. Nu Ruby's dodelijke spel begint, is één ding zeker: het zal niet de laatste moord zijn waarbij deze getuige betrokken is…

'Cavanagh is een genie.' Evening Standard

Biografie

Steve Cavanagh groeide op in Belfast voordat hij op zijn achttiende naar Dublin vertrok om rechten te studeren. Hij was advocaat burgerrecht en sinds kort is hij fulltimeschrijver. Dertien betekende zijn internationale doorbraak en in Nederland en Vlaanderen werden er al meer dan 100.000 exemplaren van zijn boeken verkocht.

Details

EAN :9789021048666
Auteur: 
Uitgever :Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Vertaler : Fons Oltheten
Publicatie datum :  15-10-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :227 mm
Breedte :150 mm
Dikte :30 mm
Gewicht :532 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :336
Reeks :  Eddie Flynn

Steve Cavanagh
Spanning

Getuige nr. 8 van Steve Cavanagh is ook zijn achtste boek met in de hoofdrol advocaat Eddy Flynn. Stuk voor stuk heerlijke thrillers die ook onafhankelijk van elkaar prima te lezen zijn.

Eddy Flynn was voorheen een oplichter van hoog niveau. De vaardigheden die daartoe vereist zijn, komen hem als advocaat erg goed van pas. Hij gebruikt ze ook regelmatig in de rechtszaal, waar hij nu aan de goede kant van het recht staat. Met zijn partner Kate Brooks verdedigt Flynn een chirurg die ten onrechte verdacht wordt van moord. Mede door zijn verleden heeft Eddy Flynn veel vijanden die hem maar al te graag een kopje kleiner maken, figuurlijk in de rechtszaal of letterlijk op straat.

Dat staat garant voor een intrigerende sfeer en veel actie. Ofschoon u al op pagina 1 leest wie de moord(en) op zijn geweten heeft, biedt Cavanagh ons wederom een uiterst boeiende en vermakelijke thriller. Met – zoals altijd – ijzersterk uitgewerkte karakters en dialogen en de nodige humor. Een van de vijf boeken met de maximale vijf sterren (*****) in de VN-Detective & Thrillergids 2025. Absoluut een aanrader.



Door Joost Fleuren vandaag