Vandaag geopend van gesloten

Openingtijden

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag 10:00-17:30
  • Woensdag 14:00-17:30
  • Donderdag gesloten
  • Vrijdag 10:00-17:30
  • Zaterdag 10:00-17:00
  • Zondag gesloten

Tijdens de zomervakantie hebben wij aangepaste openingstijden.

×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Het feest

Elizabeth Day
€ 15,00 Inclusief BTW

Tijdelijk niet leverbaar (informeer bij uw boekhandel)

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice ...
  • Gratis ophalen in onze winkel
    U ontvangt van ons bericht wanneer u uw bestelling kunt ophalen.
  • Thuisbezorgen: voor 21:00 uur besteld = volgende werkdag in huis. Echter onze vervoerspartner PostNL heeft ons laten weten dat zij vanwege corona hun levertijden niet altijd kunnen garanderen. U kunt leveringen van PostNL dus met vertraging ontvangen.

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer