Vandaag geopend van 14.00 tot 17.00

Openingtijden

  • Maandag 14.00 tot 17.00
  • Dinsdag 10.00 tot 18.00
  • Woensdag 10.00 tot 18.00
  • Donderdag 10.00 tot 18.00
  • Vrijdag 10.00 tot 18.00
  • Zaterdag 10.00 tot 17.00
  • Zondag Gesloten
×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Tik Tak

Chris McGeorge
€ 19,99 Inclusief BTW

Vandaag voor 23:00u besteld, binnen 4-6 werkdagen thuisbezorgd

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery.

Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, ...

Verkrijgbaar in

Paperback / softback
  • Gratis ophalen in onze winkel
  • Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer